top of page

HİZMELERİMİZ

Milenyum Reklam 10 yılı aşkındır internet reklam platformlarında değerli müşterileri ne değer katmak için hizmet vermektedir.
Değer kattığımız işlerle mutlu oluyoruz.

Google Reklamları internet reklam mecrasında  fiyat fayda dengesi olarak en etkili reklam çeşididir. Çok hızlı uygulanabilmesi ve hızlı ger dönüşüm nedeni ile tercih edilmelidir. Google reklam vermek isteyen herkes bu hizmetten faydalanabilir.

Mevcutta var olan bir web sitesinin site içi ve site içi iyileştirilme sürecidir.Site içi resim,script,yazı,css dosyaları onarımı,seo uyumlu makaleler,seo uyumlu web sayfas, link onarımı vb.işleri kapsamaktadır.Site dışı optimizasyon ise backlink çalışması,site kayıtlarından oluşmaktadır.Site kayıtları olarak Dmoz dizinler,yandex,google kayıtlar.Ayrıca siteye izleme kodları yüklenir.

Milenyum reklam html,wordpress,wix tabanlı web sitesi alanında uzmandır .Google reklamlarını üstlendiğimiz firmalara ücretsiz web sitesi yapıyoruz. Birbirinden etkileyici web tasarımlardan birisi sizin olabilir.Kurumsal web tasarım taslaklarımızı sizinle paylaşalım. Web tasarımı için yazılımcı ve tasarımcı ekibimiz sizlere yol gösterici olacaktır.

Sosyaş Medya etkileşim yüzdesi olarak en aktif medya platformudur.Ülkemizde milyonlarda facebook ve instagram kullanıcısı bulunmaktadır.Milyonlarca kullanıcı gününün en az bir saatini facebook ve instagram uygulamalarında aktif olarak geçirmektedir.

bottom of page